Kejvina Kthella tërbon lagjen, del në ballkon me rroba banjo (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:32 17-04-2018 Kejvina Kthella tërbon lagjen, del në ballkon me rroba banjo (FOTO)

Kejvina Kthella është një ndër vajzat më të lakuara në media. Që në pjesmarrjen e saj të parë si velinë në emisionin “Xing me Ermalin” ajo mori vëmendje të menjëhershme.

Bukuroshnja është po ashtu edhe shumë aktive në rrjetet sociale. Ndërsa sot ajo ka ndarë me ndjekësit fotot nga setet e saj të fundit.

Ashtu siç shfaqet Kejvina duket se ka ‘tërbuar” këdo përreth, pasi ka dalë në një ballkon me rroba banjo, që duket se janë në modë këtë verë.

Velina duket mjaft në formë me këtë pamje dhe sigurisht që ka marrë shumë komente nga fansat.

kejvina.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Albi iku tani, e mori tjetra”, çfarë shkruan Klaudia Pepa në...(FOTO)
Almeda akuzohet për operacione, reagon ashpër bashkëshorti turk: Habitem si bëhet çështje dite »
Article Logic
Execution time: 0.022371053695679
array(1) { ["section"]=> string(71) "kejvina-kthella-terbon-lagjen-del-ne-ballkon-me-rroba-banjo-foto-117178" }