Kejvina Kthella 'tërbon' rrjetin, publikon FOTO me të brendshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:53 11-02-2019 Kejvina Kthella 'tërbon' rrjetin, publikon FOTO me të brendshme

Velina e njohur Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e realizuara së fundmi.

Biondina bukuroshe ka pozuar së fundmi me të brendshmet e markës Calvin Klein.

Në fotot e publikuara në Instagram nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga ndjekësit.

Ajo për publikun është bërë e njohur pas angazhimit të saj në emisionin ’Xing me Ermalin’.

auto_Kejvina_Kthjella_vetem_me_te_brendshme1549835783.jpgauto_Kejvina_Kthjella_vetem_me_te_brendshme21549835782.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anna i bën pyetjen e veçantë, Ardit Gjebrea i emocionuar: Veç ta mbërrij atë ditë
Çmimet Grammy, Cardi B habit me fustanin, 5 veta për ta ndihmuar në tapetin e kuq (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.0043191909790039
array(1) { ["section"]=> string(67) "kejvina-kthella-terbon-rrjetin-publikon-foto-me-te-brendshme-152334" }