Keku më i mirë që ka marrë ndonjëherë Big Basta dhe ca fjalë zemre nga Vesa Luma

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:51 01-07-2016 Keku më i mirë që ka marrë ndonjëherë Big Basta dhe ca fjalë zemre nga Vesa Luma

Big Basta dhe Vesa Luma prej disa javësh janë bërë prindër për herë të parë ndërsa mbrëmë kanë festuar 30 vjetorin e këngëtarit.

Bigu ka mbushur 30 vjeç dhe ka marrë kekun më të mirë ndonjëherë, ide kjo e Vesës që i shkruan edhe disa fjalë zemre.

“E adhuroj zemren tende,dashurine tende,miresine e talentin tend..por mbi te gjitha adhuroj kur shoh nje baba shembull.  Gezuar Ditelindjen dashuria ime@bigbastaofficial Te dua shume”, shkruan Vesa.

kek.png

keku1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Martohet “Aja” e Al Pazarit, foto nga ceremonia e dasmës
Përballë njëri-tjetrit kapiteni i kombëtares tonë dhe ai i Spanjës: Duelojnë për çmimin e grave »
Article Logic
Execution time: 0.08797287940979
array(1) { ["section"]=> string(86) "keku-me-i-mire-qe-ka-marre-ndonjehere-big-basta-dhe-ca-fjale-zemre-nga-vesa-luma-45120" }