Këmbë mbi këmbë moderatoja mahnit me bukurinë e saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:02 18-10-2016 Këmbë mbi këmbë moderatoja mahnit me bukurinë e saj (FOTO)

Moderatorja Marina Vjollca është një ndër figuart më të pëlqyera të ekranit, dhe këtë e tregojnë dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Marina ka postuar një foto në Instagram, “këmbë mbi këmbë” si një madam e vërtetë, e veshur me klas. 

Marina është një ndër personazhet e showbizit shqiptar e përfolur për veshjen, "look"-un dhe lidhjen e saj me reperin Getoar Selimi.

 marina_v.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16674900054932
array(1) { ["section"]=> string(62) "kembe-mbi-kembe-moderatoja-mahnit-me-bukurine-e-saj-foto-56638" }