Këmbët e 'Missit' të parë shqiptar do t'ju lënë pa fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:47 14-09-2016 Këmbët e 'Missit' të parë shqiptar do t'ju lënë pa fjalë

'Missi' i parë shqiptar, Valbona Selimllari nuk njeh moshë…

E vetmja anëtare jurie e spektaklit ‘Dance With Me’ shfaqet në formë të shkëlqyer fizike.

E veshur me geta transparente ngjyrë mishi dhe me flokët e modeluara si asnjëherë më parë Selimllari ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve natën e parë të spektaklit.

Në këtë foto ajo shfaqet me regjizoren Vera Graboca e cila me përkëdheli e quan Valbonën Bobo.

Dhe nuk mund të mos themi që në këtë foto bien në sy këmbët e bukura dhe të ekspozuara të ish-missit.

valbona_selimllari22.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023267984390259
array(1) { ["section"]=> string(60) "kembet-e-missit-te-pare-shqiptar-do-t-ju-lene-pa-fjale-52892" }