“Kemi qenë miq, por...”, “pakti” i Çilit me Markun zbulohet në prapaskenat e Opinion (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:07 05-01-2017 “Kemi qenë miq, por...”, “pakti” i Çilit me Markun zbulohet në prapaskenat e Opinion (Video)

Mark Marku dhe Henri Çili kanë qenë të ftuar në një puntatë të emisionit “Opinion” vitin që lamë pas.

Ndërkohë, para se të niste emisioni, Çili ka thirrur gazetaren Desada Metaj për t’i thënë se me Markun ka patur një konflikt.

Ai kërkon që debati me të të mos degjeneronte në sulme personale. Çili pasi konsultohet me Desadën, shkon ta takojë vetë Markun.

 


20170105-213351(1) by e-d21

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja ku e ‘kapi’ ndërrimi i viteve Fatos Nanon, dhe një foto por jo me bashkëshorten siç e kemi parë shpesh
Rama fshin të gjithë njerëzit që ndjek në 'Instagram', mban vetëm këtë person të rëndësishëm (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0041458606719971
array(1) { ["section"]=> string(87) "kemi-qene-miq-por-pakti-i-cilit-me-markun-zbulohen-ne-prapaskenat-e-opinion-video-64694" }