Kendall Jenner dominon në “White House Correspondents”, tërheq vëmendjen e Barack Obama-s

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:51 01-05-2016 Kendall Jenner dominon në “White House Correspondents”, tërheq vëmendjen e Barack Obama-s

Modelja 20 vjeçare , Kendall Jenner ka dominuar mbrëmjen e “White House Correspondents”. Paraqitja e Jenner ishte fantastike aq sa ka tërhequr edhe vëmendjen e presidentit të SHBA-së, Barack Obama.

Duke bërë humor, Obama u shpreh përpara të pranishmeve për Kendall: “Patëm mundësinë ta takojmë në prapaskenë dhe duket se është një grua shumë e këndshme. Nuk jam i sigurt se me çfarë merret, por më është thënë se “tëitter mentions” për mua do të arrijnë majën (pas kësaj deklarate)”, u shpreh Obama.

E veshur me një fustan të zi të gjatë, Kendall tërhoqi vëmendjen e të pranishmeve, ndërsa ajo ishte e ftuara e vetme nga familja Kardashian/Jenner.

33B2149000000578-3567551-Nailing_it_Kendall_Jenner_kicked_off_the_red_carpet_for_the_annu-a-164_1462062614330.jpg

1280_kendall_jenner_GettyImages526624122.jpg

33B2147D00000578-0-image-m-210_1462070828814.jpg

GettyImages-526632544.jpg

1280_kendall_jenner_GettyImages526623602.jpg

13082560_1088579191202574_111142728869865180_n.jpg

*Foto e postuar nga Kendall Jenner në rrjetet sociale

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.22425699234009
array(1) { ["section"]=> string(92) "kendall-jenner-dominon-ne-white-house-correspondents-terheq-vemendjen-e-barack-obama-s-39158" }