Kendall Jenner fundjavë pasionante, fshin nga Instagrami fotot provokuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:38 04-05-2015 Kendall Jenner fundjavë pasionante, fshin nga Instagrami fotot provokuese

Kendall Jenner është modelja e momentit e cila ka bërë kuriozë shumë fansa për mashkullin me të cilin ka ndarë momente pasionante në një foto që ka bërë publike në Instagram.

Në foto, të cilën e ka fshirë shumë shpejt pasi e ka hedhur, Kendall shihet me një mashkull me shumë tatuazhe. Menjëherë është supozuar që mashkulli në fjalë të jetë Justin Bieber, i cili mendohet të jetë i dashuri i bukuroshes. Një ditë më pas, të shtunën Kendall postoi një foto tjetër në të cilën shihet e zhveshur dhe gjysmë e zhytur në ujë, por e ka fshirë.

Kendall është diskutuar për një romancë me 19-vjeçarin Justin, por asnjëri nuk e ka konfirmuar diçka të tillë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028030157089233
array(1) { ["section"]=> string(78) "kendall-jenner-fundjave-pasionante-fshin-nga-instagrami-fotot-provokuese-10360" }