Kendall Jenner i jep fund thashethemeve, shfaqet në publik me të dashurin (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:38 18-01-2017 Kendall Jenner i jep fund thashethemeve, shfaqet në publik me të dashurin (Foto)

Gjatë verës u përfol se supermodelja Kendall Jenner dhe reperi ASAP Rocky ishin në një lidhje.

Por, tashmë Kendall Jenner i ka dhënë fund thashethemeve, pasi që të martën ajo dhe reperi u panë bashkë, po ashtu me ta ishte edhe motra e saj Kylie Jenner dhe i dashuri i saj Tyga shkruan ‘Daily Mail’.

21 vjecarja Jenner kishte veshur një palë pantollona të ngushta prej lëkure, një xhup ngjyrë ulliri dhe flokët të kapura topuz.

kandall_so.jpgkandall_so1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034194946289062
array(1) { ["section"]=> string(83) "kendall-jenner-i-jep-fund-thashethemeve-shfaqet-ne-publik-me-te-dashurin-foto-65888" }