Kendall Jenner ndryshon look, fansat e thërrasin “barbie”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:55 21-08-2015 Kendall Jenner ndryshon look, fansat e thërrasin “barbie”

Modelja Kendall Jenner ka ndryshuar pamjen e saj. 19 vjeçarja ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve nga të zeza në të verdhë dhe për të thënë të vërtetën ky ka qenë një vendim i zgjuar.

Fansat e modeles e kanë pëlqyer këtë ndryshim të saj, duke shkruajtur në instagram se ngjan me një kukull barbie.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035784959793091
array(1) { ["section"]=> string(60) "kendall-jenner-ndryshon-look-fansat-e-therrasin-barbie-18883" }