Kendall Jenner tregon më shumë se ç'duhet me veshjen e saj në MTV Movie Awards (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:40 11-04-2016 Kendall Jenner tregon më shumë se ç'duhet  me veshjen e saj në MTV Movie Awards (Foto)

Kendall Jenner gjatë paraqitjes së saj në MTV Movie Awards në Los Angeles për prezantimin e punës  së këngëtares Ariana Grande për ‘Dangerous Woman” ka treguar më shumë se çduhet me paraqitjen e saj.

Kendall e ka cilësuar punën e Ariana Grandes për videoklipin e saj si të fuqishëm dhe të rrezikshëm në të njëjtën kohë.

Supermodelja 21 vjeçare kishte veshur një fustan të zi transparent me pjesën përpara plotësisht të hapur që i nxjerrë  në pah plotësisht këmbët. Ajo e kishte kombinuar këtë fustan me një palë sandale të lidhura deri në pjesën e kofshës të cilat mesa duket kanë qenë mjaft të sikletshme, pasi nga fotot duket se i janë zbërthyer disa herë.

kendell.png

 

kendell1.png

 

kendell2.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027927875518799
array(1) { ["section"]=> string(89) "kendall-jenner-tregon-me-shume-se-c-duhet-me-veshjen-e-saj-ne-mtv-movie-awards-foto-37392" }