Kënga e re e Butrintit, dedikim për Kiara Titon?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:22 17-05-2018 Kënga e re e Butrintit, dedikim për Kiara Titon? Butrint Imeri dhe Kiara Tito

Këngëtari i njohur Butrint Imeri është përfolur gjatë për lidhjen me Kiara Titon.

Ata nuk e kanë pranuar asnjëherë këtë lidhje, megjithëse kanë dhënë sinjale se dicka ka pasur mes tyre. Tashmë duket se cifti nuk janë më bashkë, dhe Kiara disa ditë më parë e ftuar në “Pop Culture” u shpreh se largësia është arsyeja pse nuk ka funksionuar kjo romancë.

Nga ana tjetër Butrinti ka publikuar dje këngën e tij më të re, që po arrin gati një milionë klikime. Hiti i publikuar titullohet “Ma Cherie”, dhe nga teksti i shkruar nga Butrinti, duket se bëhet fjalë për një histori të shkruar.

“Zemër ti, mos mendo me m’thirr, se kurrë nuk më ke pas, tash që seni u kry, bye bye”,-thot fillimi i këngës. Ndoshta kjo këngë nuk është dedikim për Kiarën por teksti që ka shkruar bënë fjalë për histori të shkuar dhe Butrinti e di mirë që pëlqehen të tilla tekstesh.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ami shkon në tualetin e qendrës tregtare, ajo që gjen aty i habit të gjitha nënat (FOTO)
Habit këngëtarja shqiptare, vishet lirë dhe tregon çmimet »
Article Logic
Execution time: 0.091398000717163
array(1) { ["section"]=> string(53) "kenga-e-re-e-butrintit-dedikim-per-kiara-titon-121098" }