“Këngë për Edvin kokoshin dhe premtimet e tij”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:58 01-05-2017 “Këngë për Edvin kokoshin dhe premtimet e tij”

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka bërë një dedikim të veçantë në facebook kryeministrit aktual Edi Rama.

Kënga sipas Berishës i është kushtuar Ramës, të cilin ai e ka quajtur kokosh. Berisha shkruan, “Këngë për Edvin Kokoshin dhe premtimet e tij”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018933057785034
array(1) { ["section"]=> string(50) "kenge-per-edvin-kokoshin-dhe-premtimet-e-tij-77072" }