Këngëtarë të njohur surprizë kolegut për ditëlindje, festojnë deri vonë në një prej club-eve të Tiranë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:37 16-11-2016 Këngëtarë të njohur surprizë kolegut për ditëlindje, festojnë deri vonë në një prej club-eve të Tiranë

Këngëtari Gena bën sot 45 vjeç. Në këtë përvjetor të veçantë, bashkëshortja e tij i ka bërë surprizën më të bukur.

Ajo ka mbledhur miqtë e kolegët më të afërt të këngëtarit, në një festë të madhe në Tiranë. Të gjithë të veshur bukur, emrat më të lakuar të showbiz-it shqiptar festuan ditëlindjen e Genës në clubin e njohur të kryeqytetit “Magic 4”.

Në festë ishin të ftuar Vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi, Stine, Rozana Radi, Inis dhe Ingrid Gjoni, Era Rusi, Anxhela Peristeri, Kastro Zizo, Elona Duro, Ervin Gonxhi dhe të tjerë kolegë të dashur të këngëtarit.

Bashkëshortja e Genës, Lorena i kishte përgatitur një klip dokumentar për të gjithë jetën e këngëtarit, që tregonte fillimet e tij në art me pikturën, baterinë dhe në fund këngën me të cilën ka bërë bujë kudo ku ka shqiptarë.

Fotot janë bërë fotografi Altin Çelmeta për Revistën Who. 

1-1.jpg

3.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

11-2.jpg

12.jpg

14.jpg

16.jpg

17.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018847942352295
array(1) { ["section"]=> string(107) "kengetare-te-njohur-surprize-kolegut-per-ditelindje-festojne-deri-vone-ne-nje-prej-club-eve-te-tirane-59670" }