Këngëtari akuzon drejtuesit e Festivalit të Këngës: Unë e di kush do fitojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:58 22-10-2016 Këngëtari akuzon drejtuesit e Festivalit të Këngës: Unë e di kush do  fitojë

Këngëtari Kastro Zizo pretendon se Festivali i Këngës është i manipuluar dhe ai është në dijeni të fituesit të këtij edicioni, ndonëse ndodhemi dy muaj larg.

Sipas Kastros, fituesi është përcaktuar që tani dhe madje kënga nuk ka përfunduar ende.

Unë e di se kush do fitojë festivalin e RTSH. Po, po. Bile kënga ende nuk është mbaruar", shkruan ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006817102432251
array(1) { ["section"]=> string(80) "kengetari-akuzon-drejtuesit-e-festivalit-te-kenges-une-e-di-kush-do-fitoje-57084" }