Këngëtari i famshëm bëhet baba: “Një duartrokitje për tim bir, shefin e vërtetë” (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:15 01-03-2017 Këngëtari i famshëm bëhet baba: “Një duartrokitje për tim bir, shefin e vërtetë” (FOTO)

Bëhet baba për herë të parë këngëtari i njohur me famë botërore, San Paul.

Lajmin e ka bërë të ditur ai vetë, përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram. Në foto ai duket bashkë bashkëshorten e tij Jodi Steëart, si dhe princin e tyre, të cilin e kanë quajtur Levi Blaze Henriques.

“Ja ku u bëmë tre. Një duartrokitje për tim bir, shefin e vërtetë, Levi Blaze Henriques dhe gruan time, Jodi Steëart”, shkruan 44-vjeçari në Instagram.

Sean Paul njihet për këngët e tij të suksesshme dhe bashkëpunimet e shumta me emrat më të njohur të skenës ndërkombëtare.

Bashkëpunimi i tij i fundit ishte ai me këngëtaren kosovare, Dua Lipa “No Lie”, një këngë që ka rezultuar mjaft e pëlqyer që në momentin e parë të publikimit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019121170043945
array(1) { ["section"]=> string(87) "kengetari-i-famshem-behet-baba-nje-duartrokitje-per-tim-bir-shefin-e-vertete-foto-70334" }