Këngëtari i famshëm del hapur krah Bashës, shkon te çadra dhe vesh bluzën me shënimin...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:46 14-03-2017 Këngëtari i famshëm del hapur krah Bashës, shkon te çadra dhe vesh bluzën me shënimin...

Këngëtari i njohur shqiptar, i dashur nga adhuruesit e muzikës rrok, Renis Gjoka i bashkohet protestës së opozitës.

Sot në Ditën e Verës, Renisi ka shkuar në "Çadrën e Lirisë" dhe ka pozuar krah demokratit Eno Bozdo ndërsa bie në sy bluza që mban veshur. “Republika e Re”, shkruhet në bluzën e rokierit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15886497497559
array(1) { ["section"]=> string(90) "kengetari-i-famshem-del-hapur-krah-bashes-shkon-te-cadra-dhe-vesh-bluzen-me-shenimin-71854" }