Këngëtari i famshëm shqiptar humbet dëgjimin e veshit të majtë, shpjegon kuptimin e tatuazhit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:25 16-11-2016 Këngëtari i famshëm shqiptar humbet dëgjimin e veshit të majtë, shpjegon kuptimin e tatuazhit

Këngëtari i famshëm shqiptar Flori Mumajesi ka humur prej kohësh dëgjimin e veshit të majtë. Ai ka treguar se shkak i humbjes së 70% të dëgjimit është përkushtimi ndaj muzikës, teksa ka treguar dhe kuptimin e tatuazhit të tij, raporton Newsbomb.al.

“Nuk e kam bërë rastësisht këtë tatuazh, përkushtimi ndër vite ndaj muzikës më ka kushtuar 70% të humbjes së dë gjimit nga veshi i majtë”,-shkruan këngëtari teksa ka postuar dhe foton e veshit bashkë me tatuazhin.

flori.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkelqen Linda Rama në darkën e sotme të Plaza, Mirela Sula: Eshtë avokate e fortë e të drejtave të grave
Modelja e njohur del gjysmë nudo në plazh (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.016786098480225
array(1) { ["section"]=> string(98) "kengetari-i-famshem-shqiptar-humbet-degjimin-e-veshit-te-majte-shpjegon-kuptimin-e-tatuazhit-59751" }