Këngëtari i jep deputetit përpara kamerave bluzen me kanabis: E meritoni

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:01 11-10-2016

Këngëtari Robert Aliaj gjatë spektalit “Dance with me” ia ka bërë dhuratë deputetit Nard Ndoka një bluze me gjethen e kanabisit.

Aliaj u shpreh se ajo nuk ishte një dhuratë vetëm për Ndokën por për të gjithë deputetët e Kuvendit të Shqipërisë, që sipas tij duhet ta kenë veshje zyrtare.

Anëtari i jurisë i këtij spektali theksoi se kanabisi është ajo çfarë në përfaqëson ne sot dhe gjethen e kësaj bime e propozoi gjithashtu për ekipin kombëtar të futbollit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025668859481812
array(1) { ["section"]=> string(77) "kengetari-i-jep-deputetit-perpara-kamerave-bluzen-me-kanabis-e-meritoni-55794" }