Këngëtari i madh pastron dëborën me lopatë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:38 06-02-2015 Këngëtari i madh pastron dëborën me lopatë

Jemi mësuar ta shohim gjithnjë me mikrofon në dorë yllin e muzikës italiane, por sot ai mban në dorë një lopatë. Gianni Morandi,  po pastron dëborën që me ç’duket ka pllakosur edhe përtej vendit..

Thua, këngëtari i madh mos të ketë kërkuar farë ndihmën e borëpastrueses dhe t’i jetë futur vetë punës?!

Po ç’rëndësi ka kjo, fundja? Të shohësh Gianni Morandin të pastrojë dëborën është një nga ato gjëra që të rastis t’I shohësh vetëm njeherë në jetë .


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029969930648804
array(1) { ["section"]=> string(47) "kengetari-i-madh-pastron-deboren-me-lopate-2530" }