Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë, publikon foto të portretit familjar (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:17 28-02-2017 Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të parë, publikon foto të portretit familjar (Foto)

Këngëtari i njohur, Sean Paul vetëm pak ditë më parë u bë baba i një djali.

Ishte vetë këngëtari ai që bëri të ditur lajmin teksa publikoi foto të portretit familjar ku shfaqej së bashku me bashkëshorten dhe djalin në shtrat.

Paul nëpërmjetë fotos ka zbuluar edhe emrin e djalit të tij, të cilin kanë vendosur ta quajnë Levi Blaze.

“Jemi tre, djali im, bosi i vërtetë Levi Blaze Henriques unë dhe gruaja ime mami bose”, shkruan këngëtari bashkangjitur fotos.

san.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023370027542114
array(1) { ["section"]=> string(93) "kengetari-i-njohur-behet-baba-per-here-te-pare-publikon-foto-te-portretit-familjar-foto-70241" }