Këngëtari i njohur bën tatuazh në krahë sytë e së dashurës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:02 30-01-2017 Këngëtari i njohur bën tatuazh në krahë sytë e së dashurës (Foto)

Këngëtari njohur 23 vjeçar, Liam Payne dhe 33 vjeçarja, Cheryl Fernandez-Versini po kalojnë kohë larg njëri-tjetrit pasi Payne po punon për albumin e ri ndëkohë Versini ka zgjedhur të qëndroj në shtëpi në Angli.

Për secilin çift lidhjet në distancë janë të vështira, por kjo bëhet akoma më e vështirë për një çift që është në pritj të fëmijës së parë.

Por, megjithatë duket se këngëtari ka gjetur një mënyrë që ta ketë gjithmonë me vete të dshurën e tij.

Ai  është parë në Ëest Hollyëood duke festuar me miqtë e tij, ku ka rënë në sy tatuazhi i tij më i ri, një sy i cili pak më vonë u zbulua se është i njëjtë me atë që është në kopertinën e albumit të të dashurës së tij Cheryl Fernandez-Versini.

liam.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022678136825562
array(1) { ["section"]=> string(69) "kengetari-i-njohur-ben-tatuazh-ne-krahe-syte-e-se-dashures-foto-67100" }