Këngëtari i njohur goditet me grusht në një klub nate, publikohet video

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:52 26-09-2016

Këngëtari me famë botërore Justin Biber ka mbajtur një koncert natën e kaluar në Mynih, Gjermani si pjesë e turneut të tij botëror.

Por, sapo ka përfunduar koncerti, këngëtari është qëlluar me grusht ndërkohë që përpiqej të dilte nga clab-i.

Pavarsisht mbrojtjes nga truprojat e tij, Biber është gjendur i parëgatitur. Menjëherë kanë ndërhyrë truprojat e tij dhe kanë neutralizuar situatën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029224157333374
array(1) { ["section"]=> string(76) "kengetari-i-njohur-goditet-me-grusht-ne-nje-klub-nate-publikohet-video-54132" }