Këngëtari i njohur nxjerr "të palarat e pjeshkave” të Instagramit: Jam i shtangur...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:13 05-11-2016 Këngëtari i njohur nxjerr Foto ilustruese

Këngëtari i njohur Kastro Zizo këtë mëngjes thotë se ndjehet i shtangur dhe nuk kursen të thotë atë që mendon për vajzat që ekspozohen së tepërmi në Instagram, pijnë alkool e kokainë e që sipas tij, më pas shkruajnë rreshta për Biblën e Kuranin “Fuck”, u thotë Kastro atyre.

POSTIMI I PLOTË I KASTROS:

“Jam shumë i habitur, bile i shtangur nga kto "pjeshkat" që pasi heqin çdo rrobë që i kalon 30gramet, pijnë çdo alkool dhe kokaine të mundeshme, neper insta e fb nxjerrin cdo bythe..me falni foto te mundeshme në kufijte e pornografise diten e premte shkruajne rreshta nga Kurani dhe Bibla! Dhe me e "forta" është që ka shumë komentues "porno" që i mbështesin me po të tjera vargje "të shenjta"! Fuckk!!!”

kas.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022197008132935
array(1) { ["section"]=> string(84) "kengetari-i-njohur-nxjerr-te-palarat-e-pjeshkave-te-instagramit-jam-i-shtangur-58481" }