Këngëtari merr këtë mëngjes një dedikim special: E adhuronin mijëra shqiptarë, por Zoti e solli te unë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:35 31-08-2016 Këngëtari merr këtë mëngjes një dedikim special: E adhuronin mijëra shqiptarë, por Zoti e solli te unë

Ajo nuk ngurron të kujtojë datën 31 gusht 2009. Dhe këtë vendos ta bëjë publikisht. Bëhet fjalë për Alisa Baraku Ndocin e cila i kushton një dedikim shumë special bashkëshortit të saj, këngëtarit Frederik Ndoci, në 9 vjetorin e martesës së tyre.

“E bekuar kjo datë, 31 Gushti I vitit 2007. Vullneti i Zotit do të sillte në jetën time, të adhuruarin e mijëra shqiptarëve për zërin e tij brilant. E sot në përvjetorin tonë të 9-të me mburrje them, se shpirti yt është po aq brilant sa dhe zëri yt. Plot 9 vite që lundroj çdo ditë, çdo çast në Detin e pafund të dashurisë. Të dua pa fund e përgjithmonë ylli që ndriçon jetën time, Frederik Ndoci”, shkruan këngëtarja.

al.jpg

al2.jpg

al3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.27546906471252
array(1) { ["section"]=> string(106) "kengetari-merr-kete-mengjes-nje-dedikim-special-e-adhuronin-mijera-shqiptare-por-zoti-e-solli-te-une-51397" }