Këngëtari nuk mban më, shpërthen ndaj Qeverisë: O ku*vë, jam penduar për çdo votë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:51 20-10-2016 Këngëtari nuk mban më, shpërthen ndaj Qeverisë: O ku*vë, jam penduar për çdo votë

Diçka e madhe e ka acaruar këngëtarin Kastro Zizon, i cili ka shpërthyer ndaj Qeverisë. Kastro shprehet se është penduar për çdo votë që i ka mundësuar kësaj “qeverie ku*vë”.

“Jam shumë i penduar për çdo votë që ju kam mundësuar dhe dhënë o qeveri kurvë. Por ju s’keni faj. Fajin e kanë ca si puna ime …ose më saktë e kanë Shqiptarët”, ka shkruajtur Kastro në rrjetet sociale pa sqaruar më shumë se për çfarë e ka nxehur. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014195919036865
array(1) { ["section"]=> string(84) "kengetari-nuk-mban-me-shperthen-ndaj-qeverise-o-ku-ve-jam-penduar-per-cdo-vote-56876" }