Këngëtari s’do t’ia dijë për dukjen, shton këtë “aksesor” në veshjen zyrtare dhe jep mesazhin që duhet ta lexojë çdo grua

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:36 27-10-2016 Këngëtari s’do t’ia dijë për dukjen, shton këtë “aksesor” në veshjen zyrtare dhe jep mesazhin që duhet ta lexojë çdo grua

Nuk i intereson nëse kjo fjongo ngjyrë rozë ngjan bukur apo keq në veshjen e tij zyrtare, përpara mesazhit që do të përcjellë.

Landi që të gjithë e njohin si Landin e West Side Family vendos këtë fjongo në shenjë sensibilizimi për të gjitha gratë ndërsa u drejtohet:

“Tetori është edhe muaji i sensibilizimit të luftës së kancerit të gjirit. Goca e gra të të gjitha moshave, shëndeti vlen më shumë se gjithçka, ndaj KRYENI KONTROLLE TË RREGULLTA”, shkruan Landi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020643949508667
array(1) { ["section"]=> string(124) "kengetari-s-do-t-ia-dije-per-dukjen-shton-kete-aksesor-ne-veshjen-zyrtare-dhe-jep-mesazhin-qe-duhet-ta-lexoje-cdo-grua-57516" }