Këngëtari shfaqet si një fantazmë: Po duan të më zënë duke flejt të mi vjedhin...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:50 06-12-2017 Këngëtari shfaqet si një fantazmë: Po duan të më zënë duke flejt të mi vjedhin...

 Këngëtari Getinjo sikurse shumë VIP-a të tjerë është mjaft aktiv në rrjete sociale.

Mirëpo në postimin e tij të fundit duket si një “fantazmë” për shkak të efekteve që i ka dhënë fotove.

Ajo që ka tërhequr vëmendje është postimi i Getinjos me të cilin ka përcjellë një mesazh, por se për kë në veçanti nuk dihet.

"Po dojn mem nxon tu flejt e me mi vjedh ondratt... me ma qel trunin,e me mi marr t`dhanat... @zzapnchriss Get n'katror", shkruan këngëtari.

Screenshot_3.jpg

ftytyu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alban Skënderaj hedh hapin e rëndësishëm, iu fton në arritjen më të madhe në karrierë
‘Despacito, Spinners dhe meme’, 2017 në 7 minuta sipas Youtube (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.023575067520142
array(1) { ["section"]=> string(84) "kengetari-shfaqet-si-nje-fantazme-po-duan-te-me-zene-duke-flejt-te-mi-vjedhin-102211" }