Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë, ndan gëzimin me të gjithë fansat (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:36 13-02-2017 Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë, ndan gëzimin me të gjithë fansat (FOTO)

Këngëtari shqiptar Korab Shaqiri është bërë baba për herë të parë, dhe ka ndarë gëzimin e madh me të gjithë fansat.

Lulkaçela Jashari, ka sjellë në jetë një djalë  të cilit ia janë vënë emrin Alte. Më herët këngëtari pati shprehur dëshirën në media që fëmija i tij i parë të ishte vajzë.

korab_shaqiri.png

korab.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012415885925293
array(1) { ["section"]=> string(90) "kengetari-shqiptar-behet-baba-per-here-te-pare-ndan-gezimin-me-te-gjithe-fansat-foto-68609" }