Këngëtari shqiptar dhe e dashura e tij ‘bllokojnë’ ashensorin, të përqafuar pozojnë përballë pasqyrës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:37 02-02-2017 Këngëtari shqiptar dhe e dashura e tij ‘bllokojnë’ ashensorin, të përqafuar pozojnë përballë pasqyrës (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi duket se është mjaft i lumtur me të dashurën e tij.

Çifti kalon kohë bashkë, udhëtojnë bashkë dhe vazhdimisht publikojnë foto në rrjetet sociale ku e dashura e tij tërheq mjaft vëmendje me linjat tejet seksi.

Në foton e fundit të publikuar prej tyre, çifti shihet në ashensor teksa përqafohen dhe pozojnë përballë pasqyrës.

erik1.jpgerik2.jpgerik3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017539978027344
array(1) { ["section"]=> string(109) "kengetari-shqiptar-dhe-e-dashura-e-tij-bllokojne-ashensorin-te-perqafuar-pozojne-perballe-pasqyres-foto-67516" }