Këngëtari shqiptar mban koncert në SHBA, modelja e njohur e ndjek ‘live’ (Foto dhe Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:11 22-02-2017

Këngëtari i njohur shqiptar Albert Stanaj ka mbajtur një kocert ‘live’ në SHBA.

Koncertin e tij e ka ndjekur edhe modelja e njohur me origjinë shqiptare Emina Çunmulaj që prej vitesh ka ndërtuar jetën e saj në SHBA.

Prej muajsh modelja kishte paralajmëruar koncertin e Stanajt dhe vetëm një natë më parë ka ndarë për të gjithë fansa foto nga koncerti ku shqiptari duket se ka ndezur atmosferën.

Stanaj po ngjit me shpejtësi shpejtësi shkallët e suksesit në skenat ndërkombëtare. Disa kohë më parë ai performoi 'live' në shtëpinë e këngëtares, Jennifer Lopez dhe tashmë ka publikuar edhe një këngë të re.

stanaj.jpgstanaj1.jpg

stanaj2.jpgstanaj3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067720413208008
array(1) { ["section"]=> string(90) "kengetari-shqiptar-mban-koncert-ne-shba-modelja-e-njohur-e-ndjek-live-foto-dhe-video-69534" }