Këngëtari shqiptar nuk e fsheh më: ‘Duke menduar për Elvana Gjatën… Ehhhh Lejla’ (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:21 21-11-2016 Këngëtari shqiptar nuk e fsheh më: ‘Duke menduar për Elvana Gjatën… Ehhhh Lejla’ (Foto)

Këngëtari i njohur Butrint Imeri prej fillimit të karrierës së tij ka shfaqur haptas preferencë për këngëtaren Elvana Gjata.

Shpeshherë ai ka treguar se Elvana është ndër të preferuarat e tij dhe kjo vihet re edhe në rrjetet sociale ku këngëtari ndjek vetëm dy këngëtare, Elvana Gjatën dhe Dhurata Dorën.

Ai ka publikuar një foto përkrah një shoku nën mbishkrimin: ‘Duke menduar për Elv… Ehhhh Lejla’.

Postimi ka çuditur jo pak fansat e këngëtarit, i cili vetëm pak pas postimit e ka hequr etiketimin dhe shkrimin përbri fotos.

butrint.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063936948776245
array(1) { ["section"]=> string(87) "kengetari-shqiptar-nuk-e-fsheh-me-duke-menduar-per-elvana-gjaten-ehhhh-lejla-foto-60222" }