Këngëtari shqiptar Stanaj prezanton këngën e parë dhe është tepër “Romantike” (Audio)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:04 12-07-2016 Këngëtari shqiptar Stanaj prezanton këngën e parë dhe është tepër “Romantike” (Audio)

“Romantic”, kështu titullohet kënga e parë e këngëtarit të talentuar shqiptar Albert Stanaj.

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Stanaj ka prezantuar versionin e këngës në “SoundCloud”. Së shpejti pritet që të vijë edhe versioni zyrtar i kësaj kënge romantike që shfaq potencën e vokalit të tij. Stanaj është në qendër të vëmendjes nga shumë agjentë muzikorë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032279968261719
array(1) { ["section"]=> string(87) "kengetari-shqiptar-stanaj-prezanton-kengen-e-pare-dhe-eshte-teper-romantike-audio-46385" }