Këngëtari shqiptar zbulon se vuan nga një sëmundje e tmerrshme: “Do e xhiroj klipin edhe me këto dhimbje”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:25 27-07-2017 Këngëtari shqiptar zbulon se vuan nga një sëmundje e tmerrshme: “Do e xhiroj klipin edhe me këto dhimbje”

Këngëtari i njohur i muzikës folk, zbulon se vuan nga një sëmundje e tmerrshme.

Teksa shkruan në profilin e tij në Instagram se po xhiron klipin e tij të rradhës mes vështirësive prej arsyeve shëndetësore, Labinot Tahiri tregon se ka probleme me gurët në veshka.

Këngëtari aktualisht ndodhet në Shkup dhe po xhiron videoklipin për këngën e re, ndërsa i jep kurajë vetes për ta çuar deri në fund projektin e nisur, pavarësisht dhimbjeve nga sëmundja e veshkave. 

 

auto_labi1436813909.jpg

 

Labbi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022066116333008
array(1) { ["section"]=> string(108) "kengetari-shqiptar-zbulon-se-vuan-nga-nje-semundje-e-tmerrshme-do-e-xhiroj-klipin-edhe-me-keto-dhimbje-87501" }