Këngëtarit shqiptar i vjedhin Instagramin dhe e degjenerojnë, shpjegon situatën më vonë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:56 22-11-2016 Këngëtarit shqiptar i vjedhin Instagramin dhe e degjenerojnë, shpjegon situatën më vonë

Dikush është futur në Instagramin e këngëtarit  Arkimed Lushaj i njohur si “Stresi” duke thënë fjalët  më të shëmtuara për të, por pasi ka ndërruar paswordin ka reaguar këngëtari duke shpjeguar situatën. 

instagram.png

str.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019759893417358
array(1) { ["section"]=> string(92) "kengetarit-shqiptar-i-vjedhin-instagramin-dhe-e-degjenerojne-shpjegon-situaten-me-vone-60255" }