Këngëtarja Anxhela Peristeri shpallet fituese e “YFSF”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:52 06-06-2016 Këngëtarja Anxhela Peristeri shpallet fituese e “YFSF”

Këngëtarja Anxhela Peristeri është shpallur fituese e edicionit të parë të “Your Face Sounds Familiar”. Edhe në natën finale nuk ka ndryshuar mënyrë e votimit, fillimisht ka votuar juria dhe më pas kanë qenë vetë artistët ata që kanë votuar për njëri-tjetrin.

Kjo mbrëmje ka qenë shumë e gjatë dhe ka rezervuar shumë surpriza për publikun. “Your Face Sounds Familiar” ishte i pari program i këtij lloji në Shqipëri, i cili është transmetuar çdo të hënë në "Tv Klan".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024528026580811
array(1) { ["section"]=> string(58) "kengetarja-anxhela-peristeri-shpallet-fituese-e-yfsf-42669" }