Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar sjell në jetë një vajzë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:07 07-12-2016 Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar sjell në jetë një vajzë Brenda dhomes se Aureles dhe vajzes se saj te saposjelle ne jete

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, e madhja Aurela Gaçe bëhet sërish nënë.

Lajmi konfirmohet për newsbomb.al nga burime shumë pranë këngëtares. Aurela ka sjellë në jetë dy orë më parë vajzën e saj të dytë pas 9 muajve me pritjen e ëmbël.

Vajza dhe Aurela gëzojnë shëndet të plotë ndërsa presim me kërshëri të dimë se cili është emri që këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Skerdi kanë zgjedhur për të voglën e tyre. Newsbomb.al bashkohet me gëzimin e familjes së bukur dhe i uron shumë lumturi!

1300537155-aurelka_djaloshi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019865989685059
array(1) { ["section"]=> string(71) "kengetarja-e-dashur-per-publikun-shqiptar-sjell-ne-jete-nje-vajze-61893" }