Këngëtarja e famshme i bën dedikim special Erisa Xhixhos dhe e mbështet hapur, komentuesja e ngacmon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:00 29-05-2017 Këngëtarja e famshme i bën dedikim special Erisa Xhixhos dhe e mbështet hapur, komentuesja e ngacmon

Eneda Tarifa ka mbështetur haptazi në fushatën elektorale për zgjedhejt e 25 qershorit mikeshën e saj dhe kandidaten për deputete në qarkun Fier për LSI, Erisa Xhixho.

Eneda me anë të një postimi i ka shprehur Xhixhos të gjithë mbështetjen e saj teksa i uron dhe fitore në zgjedhje.

“Te uroj fitore ne zgjedhje e dashur @erisaxhixho E njoh pasionin tend 12-vjecar per politiken. E njoh edhe punen tende te vyer prane LSI e Lri, por me shume njoh njeriun tend te bukur tek i cili kam besim te plote. Suksese yll!”, shkruan Eneda në postimin e saj.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i një qytetareje e cila i kujton këngëtares se mamaja e sja është simpatizante e PS.

“Qyqa po mamin e trradhëtove moj Eneda Tarifa… Mami jot jep jetën për PS…”, shkruan komentuesja.

Capture_copy.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15438199043274
array(1) { ["section"]=> string(105) "kengetarja-e-famshme-i-ben-dedikim-special-erisa-xhixhos-dhe-e-mbeshtet-hapur-komentuesja-e-ngacmon-80388" }