Këngëtarja e famshme në gjendje të rëndë shëndetësore, prej ditësh gjendet në spital

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:12 04-10-2016 Këngëtarja e famshme në gjendje të rëndë shëndetësore, prej ditësh gjendet në spital

Prej katër ditësh, Toni Braxton gjendet në spital në gjendje të rëndë, për shkak të sëmundjes lupus.

Këngëtarja e njohur, e cila bëri publike sëmundjen e saj në vitin 2010, ndodhet në një spital në Los Angeles dhe krah saj ndodhet i dashuri Birdman.

Kjo sëmundje shkakton depresion tek personi i  prekur. 

 

 spital.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022087097167969
array(1) { ["section"]=> string(89) "kengetarja-e-famshme-ne-gjendje-te-rende-shendetesore-prej-ditesh-gjendet-ne-spital-55091" }