Këngëtarja e famshme shqiptare i bashkohet çadrës së protestës, këndon aty “Live” (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:07 16-04-2017 Këngëtarja e famshme shqiptare i bashkohet çadrës së protestës, këndon aty “Live” (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Mariza Ikonomi i është bashkuar çadrës së protestës së opozitës shqiptare në Festën e Pashkës.

 Mariza Ikonomi është duke kënduar “live” në çadër e shoqëruar nga një kitarist. Ndërsa pamjet filmike i ka shpërndarë në Facebook, kreu i PD-së Lulzim Basha.

eh34qhw3h3h3j.jpg

“Pashkët sjellin shpresë e besim dhe bëhen më të ëmbla me zërin e Mariza Ikonomit në Sheshin e Lirisë. #NgrihemiBashkë #ZgjedhjeTëLira #RepublikaeRe”, shkruan Basha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019256830215454
array(1) { ["section"]=> string(90) "kengetarja-e-famshme-shqiptare-i-bashkohet-cadres-se-protestes-kendon-aty-live-video-75380" }