Këngëtarja e famshme shqiptare, një mama seksi (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:22 01-11-2016 Këngëtarja e famshme shqiptare, një mama seksi (FOTOT)

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo është mamaja e dy fëmijëve bukuroshë. Ajo është një ndër figuart e para të skenës shqiptare.

Mesa duket vitet nuk ndihen për këngëtaren.  Trupi i saj është mëse në formë dhe kjo duket teksa Ledina ka pozuar me bikini. Ajo di të jetë një nënë e mirë për fëmijët e saj dhe të tregoj kujdes për veten. 

ledina_celo_4.png

ledina_celo_5.pngledina_celo_3.pngledina_celo_2.pngledina_celo.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy këngëtaret e njohura shqiptare “provokojnë”, njëra i mbulon me dorë gjoksin tjetrës
Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Berishën e kam imituar shpesh, ndërsa Ramën asnjëherë »
Article Logic
Execution time: 0.016206979751587
array(1) { ["section"]=> string(57) "kengetarja-e-famshme-shqiptare-nje-mama-seksi-fotot-58128" }