Këngëtarja e famshme shqiptare përshëndet fansat nga Gjermania (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:13 02-02-2017 Këngëtarja e famshme shqiptare përshëndet fansat nga Gjermania (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka përshëndetur fansat e saj nga Gjermania me anë të një fotoje të punuar na Instagram.

Bebe, me qëndrimin e saj stoik dhe e veshur me shumë klas ka ngjallur si gjithmonë reagime tek ndjekësit e saj të cilët e komplimentojnë për “look”-un.

BEBE.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02861499786377
array(1) { ["section"]=> string(73) "kengetarja-e-famshme-shqiptare-pershendet-fansat-nga-gjermania-foto-67507" }