Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të dytë, sjell në jetë një djalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:30 29-12-2016 Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të dytë, sjell në jetë një djalë

Këngëtarja me famë botërore dhe e konsideruar si ndër më të mirët është bërë nënë për herë të dytë.

Bëhet fjalë për 41-vjeçaren Pink një nga këngëtaret më ekstravagante. Pink ka sjellë në jetë një dalë një ditë më parë dhe ka qenë vetë këngëtarja që ka bërë të ditur lajmin.

“Jameson Moon Hart 12.26.16” -shkruajti ajo. Dhe menjëherë pas fotos së saj ajo ka publikuar edhe një foto të bashkëshortit të saj teksa mban në krahë djalin ku shkruan: ‘E dua babain e fëmijës sim’.

pink.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023019075393677
array(1) { ["section"]=> string(77) "kengetarja-e-njohur-behet-nene-per-here-te-dyte-sjell-ne-jete-nje-djale-64109" }