Këngëtarja e njohur ‘çmend’ rrejtet sociale, publikon foto provokuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:06 29-12-2016 Këngëtarja e njohur ‘çmend’ rrejtet sociale, publikon foto provokuese

Këngëtarja e njohur Amber Rose ka ‘çmendur’ rrjetet sociale teksa ka publikuar një foto tejet provokuese.

 33-vjeçarja ka postuar një foto ku tregon format e saj me një veshje transparente dhe mbështetur mbi gjunj.

Duke pozuar para kamerës ajo ka postuar foton ku diçiturë ka vetëm një emoji në formën e buzëve. 

amber.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Intervista 60 sekonda me Marina Vjollcën, a ka tradhëtuar ndonjëherë? Surprizon me përgjigjen e saj (VIDEO)
Një ditë më parë i vdiq e bija, pas traumës që pësoi ndahet nga jeta legjenda e Hollywood »
Article Logic
Execution time: 0.020681858062744
array(1) { ["section"]=> string(72) "kengetarja-e-njohur-cmend-rrejtet-sociale-publikon-foto-provokuese-64146" }