Këngëtarja e njohur dëshmitare okulare e një ngjarje që po ndodh tani: Makina gati sa shpërthen në flakë por ja ç’bëjnë 4 djem të FNSH

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:54 05-12-2016 Këngëtarja e njohur dëshmitare okulare e një ngjarje që po ndodh tani: Makina gati sa shpërthen në flakë por ja ç’bëjnë 4 djem të FNSH

Këngëtarja e njohur, Julka Gramo është bërë dëshmitare okulare e një ngjarjeje që mund të kishte përfunduar keq por që për fat të mirë ka patur një fund të lumtur për të gjithë.

Julka rrëfen se një makinë gati mori flakë por 4 djem nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, bashkë me forcat zjarrfikëse e qytetarët kanë reaguar me një shpejtësi impresionuese.

“Nëse ju ka marre malli për zjarrfikës Një makine gati mori flakë por qytetarët, 4 çunat e ndërhyrjes së shpejtë dhe zjarrfikësja erdhën më shpejt në ndihme nga ç'e prisnim. Siç e do rasti BRAVO ÇUNA”, shkruan Julka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.088158130645752
array(1) { ["section"]=> string(139) "kengetarja-e-njohur-deshmitare-okulare-e-nje-ngjarje-qe-po-ndodh-tani-makina-gati-sa-shperthen-ne-flake-por-ja-c-bejne-4-djem-te-fnsh-61657" }