Këngëtarja e njohur e papërmbajtshme, skena të nxehta me të dashurin në publik (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:15 24-01-2017 Këngëtarja e njohur e papërmbajtshme, skena të nxehta me të dashurin në publik (Foto)

Pas ndarjes nga i fejuari këngëtarja e njohur, Iggy Azalea duket se ka gjetur sërish dashurinë.

Ajo është parë me të dashurin e saj të ri, L Jay Currie teksa pushojnë në  Meksikë dhe është fotografuar në skena të nxehta nga paparacët, por siç duket çifti nuk e ka aspak problem që është në publik.

26-vjeçarja kishte veshur rroba banjo të kuqe, ndërsa i dashuri i saj  e puthte me pasion dhe nuk i hiqte duart nga ajo.

igi1.jpg

igi2.jpg

igi_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026157140731812
array(1) { ["section"]=> string(88) "kengetarja-e-njohur-e-papermbajtshme-skena-te-nxehta-me-te-dashurin-ne-publik-foto-66469" }