Këngëtarja e njohur ekspozon gjoksin me dekoltenë e hapur, por ajo çfarë fshihet pas fustanit të saj do ju habisë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:09 21-11-2016 Këngëtarja e njohur ekspozon gjoksin me dekoltenë e hapur, por ajo çfarë fshihet pas fustanit të saj do ju habisë (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë boterore Bebe Rexha ka shkëlqyer me pjesëmarrjen e saj në javën për ndërgjegjesimin ndaj transgjinorëve, por një detaj e ka nxjerrë 'zbuluar' këngëtaren.

Vetë këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shihet në profil dhe me një fustan me dekolte që i ekspozon gjoksin.

Por, përvç formave të saj vihet re një ngjitëse në ngjyrë njud ngjitur në gjoksin e saj që iu ka bërë përshtypje të gjithëve.

Kohë më parë një foto e Kim Kardashian bëri xhiron e rrjetetve sociale ku ajo tregonte mënyrën e ngritjes së gjoksit nëpërmjetë ngjitësve plastike, por siç duket Kim nuk është e vetmja.

bebe_rexha78.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027453899383545
array(1) { ["section"]=> string(123) "kengetarja-e-njohur-ekspozon-gjoksin-me-dekoltene-e-hapur-por-ajo-cfare-fshihet-pas-fustanit-te-saj-do-ju-habise-foto-60226" }