Këngëtarja e njohur më në formë se kurrë, fotografohet dorë për dore me të dashurin (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:26 06-03-2017 Këngëtarja e njohur më në formë se kurrë, fotografohet dorë për dore me të dashurin (Foto)

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger është fotografuar me të dashurin të kapur dorë për dore teksa dilnin nga një restorant ku kishin darkuar.

Prej një viti këngëtarja është në lidhje me tenistin Grigor Dimitrov dhe çifti dukej më i lumtur se kurrë.

Nicole tërhoqi vëmendjen e gazetarëve me trupin e saj ku shfaqej me linja perfekte e veshur me nje kostum roze të ngjitur pas trupit.

nikol.jpgnikol1.jpgnikol2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mamaja që s’plaket kurrë, moderatorja e famshme shqiptare e uron kështu për ditëlindje
Acarohet keq dhe sulmon fansen, arrestohet në aeroport këngëtari i njohur (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.018191814422607
array(1) { ["section"]=> string(93) "kengetarja-e-njohur-me-ne-forme-se-kurre-fotografohet-dore-per-dore-me-te-dashurin-foto-70947" }