Këngëtarja e njohur në topformë, shfaq linjat në breg të detit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:57 04-01-2017 Këngëtarja e njohur në topformë, shfaq linjat në breg të detit (Foto)

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger e ka nisur ndryshe 2017-ën.

38-vjeçarja ka publikuar në rrjetet sociale foto nga pushimet e saj ku shfaqet në breg të detit me bikini dhe në topformë.

Siç duket vitet për Scherzinger janë thjeshtë numra, pasi këngëtarja duket se ka ‘rilindur’.

38-vjeçarja shpërndau një postim motivues, bashkë me fotot e para me bikini për vitin 2017-ës.

E shtrirë pranë shkrimit “Hau'oli makahiki hou!!!” në rërë, që do të thotë Gëzuar Vitin e Ri në gjuhën e Hauait, ajo e shoqëroi foton me frazën: “Qëndro e fortë dhe ec përpara”.

niko1.jpgniko2.jpgniko3.jpgniko4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021866083145142
array(1) { ["section"]=> string(72) "kengetarja-e-njohur-ne-topforme-shfaq-linjat-ne-breg-te-detit-foto-64552" }