Këngëtarja e njohur nis një romancë të re, fotografohen teksa shkëmbejnë puthje në publik (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:15 10-02-2017 Këngëtarja e njohur nis një romancë të re, fotografohen teksa shkëmbejnë puthje në publik (Foto)

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka gjetur të dashur të ri.

Përflitet se këngëtarja ka nisur të shoqërohet me agjentin e CAA, Christian Carino. Dyshja e dashuruar është fotografuar gjatë fundjavës në evetin e “Super Boël”. Para se të ngjitej në skenë për performancën e saj të madhe, këngëtarja dhe i dashuri i saj i ri kanë bërë një “selfie”, ku Christian po e puthte në faqe Gaga-n. Më pas çifti ka pozuar edhe prindërit e këngëtares, Joe dhe Cynthia. Sipas “JustJared”, Gaga është parë fillimisht me Carino në një koncert të Kings of Leon në fund të muajit janar.

ledii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051043033599854
array(1) { ["section"]=> string(99) "kengetarja-e-njohur-nis-nje-romance-te-re-fotografohen-teksa-shkembejne-puthje-ne-publik-foto-68324" }